Register Form

Please fill up the form below:

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eğitimevi Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. başta Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci olmak üzere bir kaç kitap aşığı insanın bir araya gelerek dünya standartlarının çok çok altında olan toplum okuma seviyemizi arttırmak adına 2013 baharında fizibilite ve proje geliştirme çalışmalarına başlamış ve takvimler 2014’ü gösterdiğinde çalışmalarını tamamlayarak etkinlik ve organizasyonlarını alanında uzman ekibi, ilk günkü coşkusu ve gerek kişilerden gerekse de kurumlardan projelerine gelen destek ile amacına emin adımlarla yürümektedir.

 

VİZYONUMUZ

Eğitimevi Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak okuma oranının düşük olduğu toplumlarda tam bir gelişmişliğin mümkün olmayacağını, toplumsal refahın artmasının ancak ve ancak düzenli kitap okuyan bireylerin sayısının artmasıyla gerçekleşeceğini, insanların kendi hayatları dışında farklı hayatların varlığını kitaplarla kabul edip saygı duymaları ve bu sayede sulh içinde, kişisel özgürlüklere karşı daha tahammülkar ve demokrasiyi benimsemiş bir toplumun inşasında herkese büyük oranda sorumluluk düştüğüne inanıyor ve bütün bu gerçeklerin gölgesinde okumanın kendisini şirketimizin vizyonu olarak belirliyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Eğitimevi Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak okuma oranının dünya standartlarına eriştiği bir toplum olmak için çekirdekten okurlar yetişmesi gerektiğine inanıyor ve toplumun her kesimine, her yaştan insana hitap edecek kitap çeşitliliğini organizasyonlarımızda sağlamanın yanısıra geliştirdiğimiz projelerde çocuklarımızın okuma alışkanlığı kazanmasını kendimize temel misyon olarak kabul ediyor, bu uğurda ödüllü kitap okuma etkinlikleri, yazarlarla söyleşiler ve imza günleri organize ederek misyonumuzu ne kadar ciddiye aldığımızı hemen her projemizde kendimize ve projede yer alan çözüm ortaklarımıza aksettirmiş oluyoruz.