Register Form

Please fill up the form below:

Basında Biz

Kitap Kurtları Fuarda İzdihama Neden Oldu

Maltepe etkinlik alanında açılan kitap fuarı, gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Gruplar halinde fuara gelen gençler, girişte zaman zaman izdihama neden oldu.
İstanbul Vizyon 2023 Kitap ve Kültür Etkinlikleri kapsamında Maltepe etkinlik alanında açılan Kitap Aşkın Maltepe fuarı gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bugün açılışı gerçekleştirilen fuara akın eden gençler, stantların önünde yoğunluk oluşturdu. Fuara girmek için gelen okul öğrencileri ise fuara girerken kuyruk oluşturdu. Çok sayıda kitap aldıklarını söyleyen çocuklar, kitap okumayı sevdiklerini ifade ederken, kitap satışı yapanlar da ilgiden memnun kaldı. Fuar, 25 Şubat’a kadar açık kalacak.

Kitap Aşkına 39 İlçede 39 Kitap Fuarı’nın İlki Açıldı

‘Kitap aşkına 39 ilçede 39 kitap fuarı’nın ilki açıldıİstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Maltepe Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi işbirliğiyle ‘Kitap aşkına 39 ilçede 39 kitap fuarı’nın ilki Maltepe fuar alanında kapılarını vatandaşlara açtı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Maltepe Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi işbirliğiyle ‘Kitap aşkına 39 ilçede 39 kitap fuarı’nın ilki Maltepe fuar alanında kapılarını vatandaşlara açtı. Kitap fuarının açılış kurdelasını Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Orhan Erdem, Maltepe ilçe kaymakamı Meftun Dallı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan kesti.

220 YAYINEVİ FALTEPE KİTAP FUARINDA

220 yayınevinin katıldığı kitap fuarı 15 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak. Yaklaşık 50 yazar kitaplarını imzalamak için özel günler düzenleyeceği belirtildi. Eğitimevi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci, “Öğrenci, öğretmen, velilerimiz ve Maltepelileri kitap, yazar, tiyatro, konferans ve seminerlerle buluşturacağımız projemiz uygulaması sürecinde pek çok etkinlik düzenleyeceğiz. Okumayı bir kültür haline dönüştürmeye yönelik yürüttüğümüz pek çok projemize altyapı niteliğinde olan ‘Kitap aşkına 39 ilçede 39 kitap fuarı’ projesi ile katılımcıların okumaya dair fikirlerinde yeni ufuklar açmaya çalışacağız. ‘Bilgi en değerli hazinedir’ ve ‘İstanbul köşe bucak, bu yıl çok kitap okuyacak’ sloganıyla, öğrencilerimize kitapları ve okumayı sevdirmek amacıyla Türkiye’nin en büyük ve en önemli projelerinden birinin ilk ayağını Maltepe Kitap Günleri ile Maltepe’de gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Maltepe Kitap Fuarı Açıldı

Maltepe Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle açılan Maltepe Kitap Fuarı okurla buluştu.

Maltepe sahili etkinlik alanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin katkılarıyla gerçekleşen açılışa, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Hulusi Şentürk ile Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim müdürü Faik Kaptan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan Boyraz, bu tür organizasyonların okur ile yazarların buluşmasına olanak sağladığını belirterek, “Son yıllarda özellikle şunu görmekteyim. Kitap ve kitapseverlerin bir araya geldiği bir dönemi yaşıyoruz. Dolayısıyla okuma oranının da gittikçe arttığına şahidim. Hem basılan kitaplar hem de bu tip organizasyonlar kitaplara daha kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor” dedi.

Şentürk ise son yıllarda İstanbul’da kitaplara yönelik ilginin arttığını ve bu durumun herkesi çok sevindirdiğini ifade etti.

Kaymakam Meftun Dallı da insanlığın en önemli hazinesinin bilgi olduğunu, bilgiye ulaşmanın yolunun da kitaplardan geçtiğini belirtti.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve diğer katılımcılar açılış kurdelesini birlikte kesti.

Birçok söyleşi ve imza etkinliğinin gerçekleştirileceği fuar, 25 Şubat’ta sona erecek.

Maltepe Kitap Fuarı Açıldı

Maltepe Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle açılan Maltepe Kitap Fuarı okurla buluştu.

Maltepe sahili etkinlik alanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen açılışa, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Hulusi Şentürk ile Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim müdürü Faik Kaptan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan Boyraz, bu tür organizasyonların okur ile yazarların buluşmasına olanak sağladığını belirterek, “Son yıllarda özellikle şunu görmekteyim. Kitap ve kitapseverlerin bir araya geldiği bir dönemi yaşıyoruz. Dolayısıyla okuma oranının da gittikçe arttığına şahidim. Hem basılan kitaplar hem de bu tip organizasyonlar kitaplara daha kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor” dedi.

Şentürk ise son yıllarda İstanbul’da kitaplara yönelik ilginin arttığını ve bu durumun herkesi çok sevindirdiğini ifade etti.

Kaymakam Meftun Dallı da insanlığın en önemli hazinesinin bilgi olduğunu, bilgiye ulaşmanın yolunun da kitaplardan geçtiğini belirtti.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve diğer katılımcılar açılış kurdelesini birlikte kesti.

Birçok söyleşi ve imza etkinliğinin gerçekleştirileceği fuar, 25 Şubat’ta sona erecek.

Kaynak: Maltepe Kitap Fuarı Açıldı

Kitap Aşkına Maltepe!

Kitap Aşkına İstanbul Maltepe Kitap Günleri bugün başladı. Sabah saatlerinde açılış yapan etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Kitap Aşkına İstanbul Kitap Günleri’nin birinci ayağı bugün Maltepe’de başladı. Maltepe Kaymakamlığı, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi Organizasyon işbirliğiyle, eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlenen proje kapsamında, 39 ilçede 39 etkinlik hedefleniyor. Saat 11.00’deki açılış törenine Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaftan, Eğitimevi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci, Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Hulusi Şentürk’ün yanı sıra çok sayıda yazar, öğrenci, öğretmenin arasında bulunduğu vatandaşlar katıldı.

“İnsanlığın en büyük hazinesi bilgidir”

Öğretmenleriyle ya da aileleriyle birlikte gelen öğrenciler etkinlik alanında kitaplarla buluşurken konferans bölümünde açılış töreni yapıldı.

 

“İnsanlığın en büyük hazinesi ne altındır, ne gümüştür, ne paradır; bilgidir. Bu hazineye ulaşmanın yolu kitaplardan geçer” diyen Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, çocukların doğru kitabı seçmesinde aileleri görevlendirip “Bazen bir tek doğru kitap yaşanmaya değer hayatın ne olduğunu bizlere gösterir” şeklinde konuştu.

 

Bu tip organizasyonlar sayesinde kitaplara daha kolay ulaşıldığını ve okuma oranlarının arttığını belirten Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ise, “Bugün geldiğimiz noktada bilgiye, belgeye çok kolay ulaşabiliyoruz. Ama doğru bilgiyi bulmak hepimizin görevidir” dedi.

 

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve yazar Hulusi Şentürk kitap okuyarak dinden uzaklaşıldığına dair yanılgı olduğunu belirtip “Bütün kitaplar sadece tek bir kitabı doğru anlamak için verilen gayretlerin mahsulüdür” dedi. Ardından sözü alan Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın da bu görüşü sık sık ifade ettiğini söyleyerek şunları ekledi: “İlahiyat Fakültelerine fizik, kimya, matematik dersleri konulmalıdır. Gönlüm isterdi ki milletvekillerimiz bunu Meclis’te de bağıra bağıra söylesinler.”

 

Yoğun çalışmaları nedeniyle açılışa katılamayan İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge ve Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük de iyi dileklerini iletti. Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Orhan Erdem’in de ilerleyen saatlerde etkinliğe geleceği söylendi. Kurdele kesildikten sonra engelleri aşan engelsiz yazar Ömer Bekir Kazan da düşüncelerini aktardı.

100 bin çeşit; 1 milyon kitabın öğrencilerle buluşacağı etkinlik 25 Şubat’a kadar devam edecek.

Hedef Bir Milyon Mehmed Akif

İstiklal Marşı’nın yazarı Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un hayatının genç nesillere daha iyi tanıtılması için başlatılan “Mehmet Akif Ersoy Okullarda” projesi kapsamında “Ben Mehmet Akif Ersoy” tiyatrosu öğrencilerle buluştu. Vatan şairimiz Mehmet Akif’i tüm öğrencilere daha iyi tanıtmak için gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi” eğitim-öğretim dönemi sonuna kadar İstanbul’da okullarda 2 milyon 672 bin 333 öğrenciyle buluşacak.

“Ben Mehmet Akif” Oyununun Galası 12 Mart’ta Ataşehir’de

İstiklal Marşımızın yazarı, Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy, “Ben Mehmet Akif” oyununda binlerce öğrenciyle buluşuyor. Oyunun galası 12 Mart’ta Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Esatpaşa Ek Hizmet Binası’nda Diriliş-Ertuğrul dizisi oyuncuları, öğrenciler ve yetkililerin katılımları ile yapılacak.

“Mehmet Akif Okullarda” Projesi Başladı!

İstiklal Marşımızın yazarı, Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy, “Ben Mehmet Akif” oyununda binlerce öğrenciyle buluşuyor.

İstiklal Marşımızın kabulünün 96. Yılı anısına gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi” kapsamında “Ben Mehmet Akif Ersoy” tiyatrosu öğrencilerin yoğun ilgisi ile okullarda sahnelenmeye başladı. Vatan şairimiz Mehmet Akif’i tüm öğrencilere daha iyi tanıtmak için gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi” eğitim-öğretim dönemi sonuna kadar  İstanbul’da okullarda 2 milyon 672 bin 333 öğrenciyle buluşacak.

“Diriliş Ertuğrul” Oyuncularından Mehmet Akif’e Destek

Sevilen dizi ‘Diriliş Ertuğrul’un oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96’ıncı yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Dizide ‘Aliyar’ karakterine hayat veren Cem Ucan, “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi.

“Diriliş Ertuğrul” Oyuncularından Mehmet Akif’e Destek

Sevilen dizi ‘Diriliş Ertuğrul’un oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96’ıncı yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Dizide ‘Aliyar’ karakterine hayat veren Cem Ucan, “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi. İstiklal Marşımızın kabulünün 96’ıncı yılı anısına gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi” kapsamında “Ben Mehmet Akif Ersoy” tiyatro oyununun galasına, ‘Diriliş Ertuğrul’oyuncuları Cem Ucan, Celal Al, Edip Zeydan, Gökhan Bekletenler ve Mert Soyyer’den tam destek geldi.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ben Mehmet Akif Ersoy Oyunun Galasındalar

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Aliyar’ı canlandıran Cem Ucan; “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi.

Aliyar’dan Vatan Şairi Mehmet Akif’e destek!

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Aliyar’ı canlandıran Cem Ucan; “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi.

Diriliş Ertuğrul Oyuncularından Vatan Şairi Mehmet Akif’e Destek!

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Aliyar’ı canlandıran Cem Ucan; “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi.

Anadolu Yakasının En Büyük Kitap Şenliği

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi organizasyon tarafından gerçekleştirilecek olan “Mehmet Akif Ersoy” temalı kitap şenliğine 100’ü aşkın yazar ve 200’den fazla yayınevi katılım sağlayacak. “Ataşehir Kitap Şenliği” ile başta öğrenciler olmak üzere toplumun her kesimine okuma alışkanlığı kazandırma ve bu alışkanlığın geliştirilmesi hedefleniyor. Anadolu yakasının en büyük kitap şenliği unvanına sahip etkinlik 16-30 Aralık tarihleri arasında iki hafta süreyle Ataşehir’de olacak.

23 Okula Kitap Koridoru

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi Organizasyonu iş birliğiyle düzenlenen Ataşehir Kitap Şenliği kapsamında Ataşehir’de yer alan okullara kitap koridoru projesinin startı verildi.Proje kapsamındaki ilk kitap koridorunun açılışı Cemile Besler İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti. Proje kapsamında Anadolu Yakası’nın En Büyük Kitap Şenliği olan Ataşehir Kitap Şenliği’ne katılım gösteren 23 okula kitap koridoru kuruluyor. Bu proje ile 21 bin öğrenciye kitaplar ulaşmış olacak. Projenin İstanbul’daki tüm ilkokullara kurulacak kitaplıklarla genişlemesi hedefleniyor.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Ataşehir Kültür Festivali” kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği” başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

Diriliş Ertuğrul Oyuncularından Vatan Şairi Mehmet Akif’e Destek!

Vatan şairimiz Mehmet Akif’i tüm öğrencilere daha iyi tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi”ne Diriliş Ertuğrul oyuncularından tam destek geldi. İstiklal Marşımızın kabulünün 96. Yılı anısına gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi”  kapsamında “Ben Mehmet Akif Ersoy”  tiyatro oyununun galası Diriliş Ertuğrul oyuncularının kalabalık katılımı ile gerçekleşti.

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Aliyar’ı canlandıran Cem Ucan; “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi. Eğitimevi Organizasyon Genel Müdürü Ahmet Ortadeveci ve  Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen oyuncusu  Mehmet Pala’nın hayata geçirdiği projenin galasına Başbakanlık Kültür Başdanışmanı Prof. Dr.  İskender Pala katıldı. İstiklal Şairimiz  Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran  Hakan Akgün, İlkay Özşen, Ozan Coşkun, Savaş Sezer ve Sefa Köksal da hazır bulundu.

Diriliş Ertuğrul Oyuncularından Vatan Şairi Mehmet Akif’e Destek!

12 Mart’ta gerçekleştirilen galaya Diriliş Ertuğrul oyuncularında Cem Ucan, Mehmet Pala, Celal Al, Edip Zeydan, Gökhan Bekletenler ve Mert Soyyer katıldı. ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ oyuncularından Osman Albayrak, ‘Sevda Kuşun Kanadında’ oyuncusu Alper Türedi ve sevilen oyuncu Gülşah Şahin‘de galaya katılanlar arasındaydı.

Mehmet Akif Ersoy Okullarda” projesi sahibi ve Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen oyuncusu Mehmet Pala;”Proje sadece İstanbul‘daki okullarla sınır kalmayacak. Anadolu’da tüm şehirlere giderek Mehmet Akif’i daha iyi tanıtmak istiyoruz.” Dedi.

Diriliş Ertuğrul Oyuncularından Vatan Şairi Mehmet Akif’e Destek!

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, İstiklal Marşı’nın 96. yıl dönümünde ‘Ben Mehmet Akif Ersoy’ adlı oyunun galasına katıldılar. Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde Aliyar’ı canlandıran Cem Ucan; “İlk önce kendi ceddimizi, kendi atalarımızı öğrenelim, daha sonra dünya sinemasına bakarız” dedi.
Vatan şairimiz Mehmet Akif’i tüm öğrencilere daha iyi tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi”ne Diriliş Ertuğrul oyuncularından tam destek geldi. İstiklal Marşımızın kabulünün 96. Yılı anısına gerçekleştirilen “Mehmet Akif Ersoy Okullarda Projesi”  kapsamında “Ben Mehmet Akif Ersoy”  tiyatro oyununun galası Diriliş Ertuğrul oyuncularının kalabalık katılımı ile gerçekleşti.

Diriliş Ertuğrul oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

İSTANBUL (İHA) – Ataşehir Kültür Festivali” kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği” başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

Ataşehir’de Kitap Şenliği

Ataşehir’de kitap şenliği – Şenlikte 100 bin kitap ve 160 yazar 100 bin öğrenci ile buluşuyor İSTANBUL (AA) – Ataşehir Kaymakamlığı, vefatının 80. yılı dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy anısına kitap şenliği düzenledi. Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde gerçekleştirilen etkinliğinin açılışına Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız’ın yanı sıra, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayınlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir İlçe yöneticileri, yazarlar ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte Devlet Tiyatroları sanatçısı Hakan Güngör, tek kişilik “Ben Mehmet Akif Ersoy” adlı oyunu sergiledi.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Ataşehir Kültür Festivali’ kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan ‘Ataşehir Kitap Şenliği’ başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen ‘Ataşehir Kitap Şenliği’nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

“Diriliş Ertuğrul” Ekibi Kitap Şenliğinde

Reyting rekortmeni ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin oyuncuları ’Ataşehir Kitap Şenliği’ etkinliğine katıldı. Gönülleri böyle fethetti.Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları Ataşehir İlçe Milli Eğitim’in Ataşehir Kaymakamlığı himayesinde düzenlediği Anadolu yakasının en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği”ne tam kadro destek vererek, tüm kitapseverleri şenliğe davet ettiler. 160 yazarın imza günleri ve kitap okuma etkinlikleri ile yüzbinlerce öğrenci ve kitapseverle buluştuğu Ataşehir Kitap Festivali’ne gelen Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları şenlikten kitaplar aldılar, öğrencilerle resim çektirdiler. Şenlik boyunca tüm öğrencilere “Küçük Prens” kitabı tüm öğretmenlere de şenliğe özel baskısı yapılan, Mehmet Akif Ersoy’un “Safahat” adlı eseri hediye ediliyor. Ataşehir Kitap Şenliği 30 Aralık tarihine kadar devam ediyor.

“Diriliş Ertuğrul” Ekibi Kitap Şenliğinde

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları Ataşehir İlçe Milli Eğitim’in Ataşehir Kaymakamlığı himayesinde düzenlediği Anadolu yakasının en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği”ne tam kadro destek vererek, tüm kitapseverleri şenliğe davet ettiler. 160 yazarın imza günleri ve kitap okuma etkinlikleri ile yüzbinlerce öğrenci ve kitapseverle buluştuğu Ataşehir Kitap Festivali’ne gelen Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları şenlikten kitaplar aldılar, öğrencilerle resim çektirdiler.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Ataşehir Kültür Festivali’ kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan ‘Ataşehir Kitap Şenliği’ başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen ‘Ataşehir Kitap Şenliği’nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

“Ataşehir Kitap Şenliği” Kitapseverlerle Buluşacak

Cuma günü 120 yazar ve 200’ü aşkın yayınevinin katılımıyla açılması planlanan fuar, 30 Aralık’a kadar ziyaret edilebilecek. Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi Organizasyon ortaklığıyla düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”, iki hafta boyunca kitapseverleri ağırlayacak.

Ataşehir’de Kitap Şenliği

Şenlikte 100 bin kitap ve 160 yazar 100 bin öğrenci ile buluşuyor. İSTANBUL (AA) – Ataşehir Kaymakamlığı, vefatının 80. yılı dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy anısına kitap şenliği düzenledi.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Ataşehir Kültür Festivali” kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği” başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

“Diriliş Ertuğrul” Ekibi Ataşehir Kitap Şenliği’ne Katıldı

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları Ataşehir İlçe Milli Eğitim’in Ataşehir Kaymakamlığı himayesinde düzenlediği Anadolu yakasının en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği”ne tam kadro destek vererek, tüm kitapseverleri şenliğe davet ettiler.

Ataşehir’de “Kitap Şenliği” Başladı

Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitimevi organizasyon tarafından;“Ataşehir Kültür Festivali” kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği” başladı.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ataşehir Kitap Şenliği’ni Ziyaret Etti

Ataşehir Kültür Festivali” kapsamında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap şenliği olan “Ataşehir Kitap Şenliği” başladı. Vefatının 80. Yılında İstiklal şair ve yazar Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen “Ataşehir Kitap Şenliği”nde Türk Edebiyatının ve tarihinde her biri ayrı değer ve öneme sahip olan yazarlarından 160 yazar, 100 bin öğrenci, 100 bin kitap okuma seferberliği için buluştu.

Bursa Haber Gazetesi